14 – 20 LIPCA 2014

PONIEDZIAŁEK 14.07 WSPOMNIENIE ŚW. KAMILA DE LELLIS, ZAŁOŻYCIELA KAMILIANÓW!
PACZYNA 7.00 + ojca Pawła Stoczek w kolejną rocznicę śmierci, + matkę Anielę, ++ rodziców Leonarda i Apolonię Kowol, ich ++ rodziców i rodzeństwo.
BYCINA 17.00 ++ rodziców Gertrudę i Edmunda Wyleżałek, ++ rodziców Małgorzatę i Alojzego Kandziora, ich ++ rodzeństwo, ++ dziadków z obu stron oraz ++ z rodzin Grzesik-Nowara.
PACZYNA 18.00 O szczęście wieczne dla + żony Marii Wyżgoł, ++ Marię i Jana Pysik, ++ szwagrów Herberta i Franciszka oraz ++ z pokrewieństwa.

WTOREK 15.07 WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA.
PACZYNA 7.00 WOLNA INTENCJA.
BYCINA 8.00 WOLNA INTENCJA.

ŚRODA 16.07 WSP. NMP Z GÓRY KARMEL, ROCZNICA ZAŁOŻENIA KLARETYNÓW!
PACZYNA 7.00 O błogosławieństwo Boże dla wszystkich dzieł apostolskich Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów.
BYCINA 8.00 ++ rodziców Antoniego i Marię Bomba, + brata Rudolfa, ++ Wiktora i Annę Bomba, ++ rodziców Bernarda i Matyldę Sopała, + bratową Izabelę, ++ dziadków z obu stron i ++ kapłanów z naszej parafii.

CZWARTEK 17.07
PACZYNA 7.00 ++ rodziców Helenę i Franciszka Stolarczyk, ++ z pokr. Cuber-Stolarczyk i + proboszcza Piotra Żoka.
BYCINA 8.00 WOLNA INTENCJA.

PIĄTEK 18.07
PACZYNA 7.00 + Barbarę Havemeister, jej ++ rodziców, ++ teściów, za wszystkich ++ z rodzin Havemeister-Gwozdek-Komander oraz ++ księży z naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.
BYCINA 8.00 WOLNA INTENCJA.

SOBOTA 19.07
PACZYNA 7.00 WOLNA INTENCJA.
BYCINA 8.00 + męża i ojca Rudolfa Leś, ++ rodziców Ignacego i Klarę Sobel, ++ teściów Marię i Wilhelma Leś oraz ++ z tych rodzin.
BYCINA 15.00! CAŁOGODZINNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (W CISZY!).
BYCINA 18.00 + matkę Edeltraudę Matlok oraz za dusze w czyśćcu cierpiące. MSZA NIEDZIELNA.

NIEDZIELA 20.07 SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA.
PACZYNA 7.00 WOLNA INTENCJA.
BYCINA 8.30 ZA PARAFIAN.
PACZYNA 10.30 Do BO i MB z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze blog. Boże i zdrowie dla Wenera Golik z okazji 70 rocznicy Urodzin.

- Dziękujemy kolejnym rodzinom za sprzątanie naszych świątyń.
- Dzisiaj uroczystość odpustowa w cmentarnym kościele św. Marii Magdaleny w Rudach. Msza o 11.00.
- W środę (16 lipca) wspomnienie NMP z Góry Karmel, szczególny dzień dla wszystkich Noszących Szkaplerz. Tego też dnia przypada 165 rocznica założenia Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów. Polecamy się Waszym modlitwom!
- W sobotę w Bycinie o 15.00 – ADORACJA! Zapraszamy!
- W przyszłą niedzielę (20 lipca) odpust ku czci św. Marii Magdaleny w kaplicy „Magdalenka” – Goszyce Las (koło Tworoga Małego). Suma odpustowa o godz. 11.00.
- Także w przyszłą niedzielę (20 lipca) na Górze św. Anny – obchody kalwaryjskie ku czci MB Szkaplerznej.
- Z tygodniowym wyprzedzeniem informujemy, że w dniach 21-26 lipca (od poniedziałku do soboty) na Górze św. Anny – coroczne ŚWIĘTO MŁODZIEŻY. Franciszkanie zapraszają Młodych z naszej parafii!

CZY WIESZ, ŻE… „Ci, którzy – jak mafiozi – obrali w swym życiu drogę zła, nie są w komunii z Bogiem, są ekskomunikowani – powiedział Ojciec Święty Franciszek 21 czerwca w Sibari w Kalabrii, na zakończenie jednodniowej wizyty w diecezji Cassano!

CZY WIESZ, ŻE… (dwa dni wcześniej) 19 czerwca w Watykanie papież Franciszek wyraził zdecydowany sprzeciw wobec legalizacji miękkich narkotyków!


 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone strony internetowe strony internetowe
 
strony internetowe